نوشته شده توسط : ali

مزیت های منطقه آزاد کیش جهت ثبت شرکت در این جزیره و بهره بردن از معافیات مالیاتی

جزیره کیش، گوهر خلیج فارس

جزیره کیش دارای  وضعیت منحصر به فرد در منطقه استراتژیک پارسی واقع شده .خلیج فارس در میان جزایر بزرگ و کوچک متعددی است.  جزیره کیش بسیار زیبا و جذاب و گیرا است که  آنجا از زمان های قدیم به عنوان مروارید خلیج پارس شناخته می شده است. ساحل های آرام آن با آبی زلال ماسه های مرجانی،  و نمکی که تماما انرژی های منفی بدنتان را با تنها یک بار شنا کردن در آبش برطرف میکند و آرامشی بارو نکردنی به شما هدیه میدهد، در نور آفتاب درخشش ماسه ها  ساحل را می پوشاند و مناظر زیبایی برای تعطیلات شما به ارمغان می آورد.

آب های روشن ساحل  به مسافران و گردشگران فرصتی می دهد که برای مشاهده چند متر زیرعمق دریا و تماشای حرکات زیبای ماهی ها تلاشی انجام ندهند. گیاههای متنوعو انبوه و درختان بومی، همچنین آب و هوای مطبوع  و دل انگیز هفت ماه از سال خاطره زیبا  و برجسته ای را در ذهن همه ایجاد می کند که از جمله ویژگی های جزایر ایران نیز به شمار میرود.

جزیره کیش در تمام طول تاریخ بسیاری از گردشگران، مسافران و نویسندگان را به خود جذب کرده . در وصف این جزیره افراد شاخصی از جمله Niarkhous,فرمانده نیروی دریایی یونان که در ۲۲۵ سال قبل از میلاد به کیش آمده بود و درمورد طبیعطش نوشته و مارکو پولو، ابن بطوطه و حمدالله مستوفی، و همچنین خانم فاطمه آل علی،نویسنده کویتی معاصر که در فوریه ۲۰۰۲ به کیش، این جزیره که به “گوهر در تاج پادشاه”مشهور است سفر کرده  و تجربه متفاوت داشته مطالبی زیبا گفته اند.

جغرافیا

جزیره کیش با مساحت تقریبی ۹۰ کیلومتر مربع، جزیره ایست با ۱۸ کیلومتر در خط ساحلی جنوبی کشور جمهوری اسلامی ایران واقع شده است. این جزیره شکل بیضی  زیبا ۱۵ کیلومتر طول و در هفت کیلومتر گستردگی دارد.

فاصله از کیش به شهر تهران ۱۰۵۲ کیلومتر از هوایی  می باشد. فاصله کیش از شهر اصفهان که یکی از مهمترین مراکز توریستی و تاریخیست در حدود ۱۲۰۰ کیلومتر است و  هر سال هزاران نفر بازدید کنندگان بین المللی به این شهرستان  می آیند .

نقشه برداری

کیش  جزیره ایست تقریبا صاف با ارتفاع متوسط ​​ ۲۲ متر از سطح دریا، بالاترین منطقه از این جزیره (در شرق) ۴۵ متر ارتفاع از سطح دریا دارد:: بازدید از این مطلب : 123
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 21 مرداد 1397 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ali

مراحل و روند ثبت یک شرکت سهامی خاص

مرحله 1: مدارک، که حاوی 2 نسخه از اعلامیه شرکت، 2 جلد از اساسنامه شرکت، 2 نسخه از صورت جلسه مجمع عمومی از بنیانگذاران، 2 نسخه از صورت جلسه هیئت مدیره، گواهی بانکی از پرداخت حداقل 35% از سرمایه اولیه، یک نسخه از مدارک ID سهامداران و بازرسان شرکت، باید به اداره ثبت شرکتها ارسال شود. بعد از ارائه اسناد و مدارک رسید تحویل می شود.

مرحله 2: اگر اسناد دارای اعتبار و درست باشد، دفتر یک پیش نویس آگهی آماده در روزنامه رسمی منتشر می شود. پیش نویس باید توسط مقامات دفتر  تایید شود و پس از آن آماده تحویل شود. پیش از گرفتن پیش نویس، شما باید هزینه ثبت نام در یک بانک پرداخت نمایید. هزینه ثبت نام در بیانیه اعلام می شود.

مرحله 3: بعد از پرداخت هزینه ثبت نام شما به بخش حسابداری می رود و اعلامیه خود را مهر کنید.

گام 4: اسناد باید به بخش ثبت نام شرکت برده، که در اداره  ثبت شرکت ها ثبت گردیده و شناسه ثبت آن به شما اعلام می شود،  که در بیانیه خود نوشته شده  ارائه نمایید. بعد از آن شما، به عنوان یک سهامدار یا وکیل شرکت ها، باید در اداره ثبت شرکت ها وارد گردیده و آگهی تایپ شده در نامه امضا گردیده توسط رئیس دفتر. یک فتوکپی از همه مدارک خود را خواهد شد در دفتر و یک نسخه دیگر از این بیانیه ذخیره می گردد، اساسنامه، دقیقه مجمع عمومی از بنیانگذاران و دقیقه از هیئت مدیره خواهد بود به متقاضی داده می شود. همه اسناد باید توسط دفتر مهر. تقاضا کننده باید مدارک را به وزیر برای دریافت آگهی خود را در کتاب ثبت و گرفتن یک رسید.

مرحله 5: متقاضی به بخش روابط عمومی دفتر را برای گرفتن آگهی در روزنامه رسمی منتشرگردیده می رود و باید متقاضی  یک فتوکپی از آگهی تایپ شده را به دفتر روزنامه جمهوری اسلامی واقع در خیابان بهشتی ارائه و پرداخت هزینه چاپ و نشر آن را پرداخت نماید.:: بازدید از این مطلب : 113
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 21 مرداد 1397 | نظرات ()